close
تبلیغات در اینترنت
بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)
loading...

آی ام سی بانک

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته دانشگاهی شماره دیویی: CD‎ ۶۵۸‎ /۰۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎۱۳۹۱ عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): آزمون‌های ارشد از سال75 تا 92 به صورت تشریحی... [لوح فشرده] تولید کننده: ارشد یار رایانه سری: کنکورهای هوشمند ارشد یار مشخصات فیزیکی: ‎۲ لوح فشرده: رنگی موضوع: ‎۱.مدیریت -- آزمونها و تمرینها (عالی). ‎۲.آزمون دوره‌های تحصیلات تکمیلی -- ایران. ‎۳.دانشگاهها و مدارس عالی…

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته دانشگاهی

شماره دیویی: CD‎ ۶۵۸‎ /۰۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎۱۳۹۱

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): آزمون‌های ارشد از سال75 تا 92 به صورت تشریحی... [لوح فشرده]

تولید کننده: ارشد یار رایانه

سری: کنکورهای هوشمند ارشد یار

مشخصات فیزیکی: ‎۲ لوح فشرده: رنگی

موضوع: ‎۱.مدیریت -- آزمونها و تمرینها (عالی).

‎۲.آزمون دوره‌های تحصیلات تکمیلی -- ایران.

‎۳.دانشگاهها و مدارس عالی -- ایران -- آزمونها.

نوع: ماده دیداری

چکیده: خلاصه کلیه دروس و مباحث کارشناسی ارشد منطبق بر سرفصلهای وزارت علوم، امکان شبیه‌سازی و شرکت در آزمونهای مجازی هوشمند، ذخیره ‎۱۰ آزمون پایانی جهت بررسی نمودار رشد یا افت، تغییر فضای آزمون و سایر تنظیمات بنا بر سلیقه کاربر، شرکت در آزمونهای متعدد به چهار روش آزمون تصادفی، آزمون تک‌درس، آزمون از سؤالات اشتباه، آزمون استاندارد مشتمل بر دروس زبان انگلیسی، ریاضی و آمار، تئوری مدیریت، اقتصاد خرد و کلان، مالیه عمومی و بودجه، حسابداری دولتی، تحقیق در عملیات، مدیریت مالی، مدیریت تولید، بازاریابی، اصول و مبانی نشر، مدیریت سرمایه و ریسک، مبانی کارآفرینی، حسابداری مالی و صنعتی

* معرفی رشته مدیریتمدیریت یکی از پرطرفدارترین رشته ها در کنکور کارشناسی ارشد است و گواه این مطلب، شرکت نزدیک به 40000 نفر در آزمون مجموعه مدیریت در سال گذشته است جذابیت های این رشته و گرایش های متنوع آن توجه بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های دیگر را نیز به خود جلب کرده و باعث ایجاد رقابت شدید بین داوطلبان شده است.گرایش های این رشته عبارتند از:مدیریت مالی: فارغ التحصیلان این رشته قادر به اشتغال در حوزه مدیریت و معاونت امور مالی و حسابرسی شرکت های خصوصی و دولتی خواهند بود.بازرگانی : فارغ التحصیلان این رشته قادر خواهند بود علاوه بر مدیریت سازمان ها، در امور بازرگانی و بازاریابی به فعالیت بپردازند.دولتی : در این گرایش دانشجویان توانایی اداره موسسات دولتی و حتی خصوصی را کسب می کنند معمولاً حوزه های کاری این گرایش شامل « معاونت منابع انسانی کارگزینی و اصلاح ساختار سازمانی» می باشد.صنعتی : زمینه کاری این گرایش در واحدهای صنعتی و تولید قرار دارد و در حوزه های « کنترل کیفیت و مدیریت تولید» مشغول به کار خواهد شد.مدیریت فناوری اطلاعات: کسب مهارت در زمینه فناوری های اطلاعات و کاربرد آن در امور مدیریت از اهداف این گرایش است.مدیریت کار آفرینی : یکی از گرایش های جدید مدیریت است که به بحث در مورد ایجاد و تأسیس واحدهای مختلف و اداره موسسات کوچک می پردازد.

معرفی گرایش مدیریت بازرگانیهدفهدف از این رشته عبارت است از آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه حلهای مختلف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصمیمات متخذه.

تاریخچهاین گرایش از قدیمی ترین گرایش های مدیریت است که کار خود را در سال 1333 به موجب عقد قرارداد بین دانشگاه تهران و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به منظور تربیت مدیران برای اداره سازمانهای دولتی و خصوصی، در دانشکده حقوق دانشگاه تهران با همکاری گروهی از اساتید آمریکایی آغاز کرد. سپس این رشته در مقاطع و گرایش های مختلف و در دانشگاههای گوناگون کشور گسترش یافته و همینک در غالب دانشگاههای دولتی، آزاد و پیام نور ارائه می گردد.گرایشهای مختلفاین رشته دارای گرایش‌های مختلفی می باشد که عبارتند از: بازاریابی، بازاریابی بین الملل، مدیریت تحول، مالی، بیمه، بازرگانی بین الملل و ...واحدهای درسی در دانشگاهجمع تعداد واحدهای درسی این رشته 32 واحد بوده و 4 واحد از آن مربوط به پایان نامه می باشد. تمامی درسهای این گرایش دو واحدی بوده و دانشجو باید 14 درس دانشگاهی را بگذراند. از مجموع درسهای این رشته 4 واحد درس مدیریت پیشرفته، 4 واحد تحلیل آماری و تحقیق در عملیات و مابقی آن دروس اختصاصی این رشته در زمینه آشنایی با تجارت و کسب و کار، مباحث استراتژیک سازمانی و مدیریت بازار می باشند.

آینده شغلیفارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث مربوط به بازار، مباحث تدوین استراتژیهای سازمانی، شناخت مشتریان و نحوه ارتباط با آنها، شناخت فرایندهای فروش، بازاریابی و خدمات به مشتریان زمینه لازم جهت استخدام در واحدهای بازرگانی سازمانها را داشته و نسبت به سایر گرایش های مدیریت با توجه به نبود رشته ای جایگزین از بازار کار مناسبی برخوردارند. ضمن اینکه دانشجویان این رشته با توجه به شناخت کافی از کسب و کار و نحوه ایجاد تجارت موفق شانس زیادی برای موفقیت در حیطه کارآفرینی و تشکیل کسب و کار جدید دارند.فارغ التحصیلان این رشته به خوبی می توانند در سطح مدیران اجرایی در سازمانهای بازرگانی، صنعتی و دولتی به کار اشتغال ورزند و یا در سمت مشاور مدیریت انجام وظیفه نمایند. انتظار می رود این فارغ التحصیلان پس از کسب تجربیات کافی بتوانند مسئولیتهای بیشتری را در سطوح بالای سازمان عهده دار شوند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این دوره می توانند در کارهای پژوهشی و تحقیقاتی که امروز در موسسات بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار است، مشغول بکار شوند.

معرفی گرایش مدیریت مالی:این رشته تا قبل از سال 1381به عنوان یکی از گرایشهای مدیریت بازرگانی محسوب می شد ولی به لحاظ اهمیت جریانهای مالی سازمانها و تاثیر این جریانها بر روی موفقیت و سود آوری سازمانها و مباحث جدید سرمایه گذاری و غیره از سال 1381 به صورت یکی از رشته های کارشناسی ارشد مدیریت درآمد.گرایش‌های مختلف:این رشته در حال حاضر فاقد گرایش می باشد ولی امکان دارد که درآینده نزدیک به لحاظ تخصصی شدن مباحث آن دارای گرایش شود.

واحدهای درسی در دانشگاه:جمع تعداد واحدهای درسی این رشته 32 واحد بوده و 4 واحد از آن مربوط به پایان نامه می باشد. تمامی درسهای این گرایش دو واحدی است. درسهای این رشته شامل تئوریهای مدیریت پیشرفته، روش تحقیق، بازارهای پولی و مالی، اقتصاد مدیریت، بررسی موارد خاص، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته (1) و (2)، ریاضیات مالی، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، سازمانهای پولی و مالی، سیمنار در مدیریت مالی، مدیریت مالی پیشرفته و تحقیق در عملیات و غیره می باشد.

آینده شغلی:فارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی در حوزه های مختلفی همچون سرمایه گذاری و بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک و مهندسی مالی(ارایه روشهای نوین مالی) تامین مالی و اعتباری و ... می تواند در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی (در مفهوم جدید آن ) و معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی اعتبارات مالی در بانکها و ارزیابی اقتصادی پروژه ها و شرکتهای سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار و غیره مشغول بکار شوند. این رشته در حال حاضر دارای آینده شغلی بسیار مناسبی می باشد. امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکترا وجود دارد.

معرفی گرایش مدیریت دولتیاین گرایش از رشته مدیریت اولین بار در سال 1333 تحت عنوان علوم اداری در موسسه علوم اداری زیر نظر دانشکده حقوق دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برگزار شد. در حال حاضر این رشته در اکثر دانشگاه‌های کشور تحت عنوان مدیریت دولتی و با گرایش‌های مختلف در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می‌شود.هدفهدف از این رشته عبارت است از: آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها و شرکتهای دولتی و خصوصی و نیز آشنایی دانشجویان با کاربرد روشهای علمی در مدیریت.نقش و تواناییفارغ التحصیلان می توانند مشاغلی از قبیل کارشناس اداری، امور کارکنان، تشکیلات و روشها، طبقه بندی مشاغل، حقوق و دستمزد، برنامه ریزی پرسنلی و نظایر آن و قبول مسئولیت در سمت مدیران سطوح میانی و سرپرستی واحدهای اداری و خدماتی وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و شهرداریها را عهده دار شوند.شرکت کنندگان در این دوره افزون بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت، با کاربردهای این رشته آشنا می شوند.ضرورت و اهمیت این دوره در آشناسازی مدیران رده های گوناگون با نقش رشته مدیریت در سازمانها و موارد استفاده این دانش و همچنین تربیت نیروی متخصص بعنوان رابط میان مدیران و کارمندان اداری و فنی که معمولاً مسئولیت اجرایی و سرپرستی واحدها را عهده دار می شوند، می باشد.گرایش هااین گرایش در سطح کارشناسی ارشد در 5 گرایش ساختار و تشکیلات و روش‌ها، مدیریت منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی مدیریت، تحول سازمانی و مدیریت مالی دولتی تدریس می شود. گرایش‌های مذکور در 20 واحد درسی مشترک بوده و تفاوت آنها در 8 واحد درسی است.دانشگاههادر حال حاضر دانشگاه‌های تهران، تهران (واحد قم)، علامه طباطبایی، شهید بهشتی، شاهد، ولیعصر رفسنجان و زاهدان در سطح کارشناسی ارشد در این گرایش دانشجو پذیرش می‌کنند. همچنین دانشگاه پیام نور در واحدهای تهران، شیراز، رشت، دلیجان و گرمسار از طریق آزمون سراسری در این گرایش دانشجو می پذیرد.گرایش مدیریت دولتی در سطح دکترای تخصصی نیز دارای سه گرایش سیاستگذاری (خط‌مشی گذاری)، رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی می‌باشد.آینده شغلی :این رشته به دلیل برخورداری از گرایش‌ها و زیرمجموعه‌های گوناگون دارای بازار کار وسیع در بخش‌های دولتی و خصوصی می‌باشد. فارغ التحصیلان این رشته در زمینه‌های تشکیلات سازمانی، منابع انسانی، سیستم‌های اطلاعاتی و دیگر مباحث مطرح در مدیریت در سطوح کارشناسی و مدیریتی در بخش خصوصی و دولتی قادر به فعالیت می‌باشند، همچنین این فارغ التحصیلان بعنوان مشاور یا مجری در زمینه سیاست‌گذاری‌های بخش دولتی می‌توانند فعالیت کنند.معرفی گرایش مدیریت صنعتیهدف از این رشته عبارت است از :آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کارخانه ها، موسسه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی و نیز آشنایی دانشجویان با تئوریهای نوین مدیریت صنعتینقش و توانایی :فارغ التحصیلان این گرایش می توانند در قسمتهای مدیریت تولید، اداره حفاظت فنی و قسمت کنترل کیفیت کالا مشغول بکار شوند. ضمنا توانایی فعالیت در امور مربوط به مدیریت و کنترل پروژه را دارا می باشند.شرکت کنندگان در این دوره ، علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت صنعتی ، با زمینه های نوین مدیریت صنعتی و جایگاه آن در عرصه عمل آشنا خواهند شد .

معرفی گرایش مدیریت فناوری اطلاعاتهدف از این رشته عبارت است از : تربیت کادر متخصص جهت ایجاد پایگاه اطلاعات در سازمان که به تصمیم گیری بهتر مدیران منتهی می شود .دانشگاههااین گرایش از رشته مدیریت اولین بار در سال 1380 در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. پس از آن دانشگاه تهران، الزهرا و تربیت مدرس و در سال 1384 دانشگاه شهید بهشتی نیز به جمع سایر دانشگاه های پذیرش کننده اضافه شد. در سال 1385 دانشگاه زاهدان در این گرایش پذیرش نمود. در حال حاضر علاوه بر موارد فوق، این گرایش در دانشگاه پیام نور مرکز تهران و همچنین واحد بین الملل دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز دایر است. همچنین در چندین دانشگاه و موسسه نیز به صورت مجازی ارائه می گردد.واحدهای درسی در دانشگاهدروس پیش نیاز: (6 واحد) شامل: کامپیوتر، آمار، روش تحقیقدروس اصلی (24 واحد) شامل: تئوری مدیریت پیشرفته،‌ مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته، تحلیل آماری، سیستمهای اطلاعات مدیریت پیشرفته، مدیریت منابع اطلاعاتی، تحقیق در عملیات پیشرفته، تحلیل و طراحی سیستمهای ساختار یافته،‌ سیستمهای مدیریت بانکهای اطلاعاتی،‌ سیستمهای معین تصمیم گیری و خبره، فن آوری اطلاعات، و پایان نامهدروس تخصصی شامل 8 واحد با توجه به گرایش :گرایش نظام کیفیت فراگیر: مدیریت کیفیت فراگیر، مهندسی رویه های اجرایی و ابزار طراحی فرآیند ها، استانداردهای مدیریت کیفیت فراگیر، نقش فناوری اطلاعات در تحقق مدیریت فراگیرگرایش مدیریت منابع اطلاعاتی: کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان، مهندسی نرم افزار به کمک کامپیوتر، روش شناسی ایجاد سیستمهای اطلاعاتی، موارد عملی سیستمهای اطلاعاتیگرایش سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته: سیستمهای خبره، سیستمهای پشتیبانی تصمیم گیری، سیستمهای اطلاعاتی استراتژیک، منطق فازی و هوش مصنوعیآینده شغلیفارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت و منابع انسانی، همچنین با فراگیری مباحث تخصصی و آشنایی با دروس کامپیوتر و IT، امکان برقراری ارتباط با سطوح عملیاتی و هدایت موسسات تولید کننده نرم افزار یا واحدهای نرم افزاری از سازمانهای بزرگ را خواهند داشت. متاسفانه به دلیل نبود تجربه فارغ التحصیلان این رشته در بازار کار، در عمل به امور کارشناسی در واحدهای تحلیل گری سیستمها یا پشتیبانی از نرم افزارهای تولید شده گمارده می شوند و امور مدیریتی به آنها سپرده نمی شود. از آنجا که گرایش نظام کیفیت فراگیر از این رشته دارای دروس تخصصی متفاوت می باشد لذا این دسته از فارغ التحصیلان علاوه بر موارد فوق، شانس استخدام در واحدهای مدیریت کیفیت، سیستمها و روشها از سازمانها را نیز خواهند داشت.

معرفی گرایش مدیریت کارآفرینیمدیریت کارآفرینی عبارت است از مجموعه ای از نظریه ها، فنون و روشهای هدایت اثربخش فعالیتهای کارآفرینی. هدف از اجرای دوره کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز مدیریت فعالیتهای کارآفرینی در بخش خصوصی دولت و بخش عمومی می باشد.شرکت کنندگان در این دوره بهتر است دارای تجربه کار عملی در یکی از بخشهای خصوصی، عمومی و دولتی باشند. دانش آموختگان رشته کارآفرینی بعنوان مدرس، مدیران موسسات، پژوهشگران و متخصصین مدیریت کارآفرینی با دانش و مهارت و نگرش کارآفرینی وارد عرصه های اقتصادی – اجتماعی کشور شده و به تسریع روند توسعه پایدار ملی کمک نمایند.

فروشنده: خورشید ای شاپ

قیمت: 18,500 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستانخری سی دی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

http://dopa.hamiblog.ir/post221.php

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): ;...

بسته آموزشي كارشناسي ارشد مديريت(اورجينال) - خدمت پاینده

http://hamed.avaxblog.com/post/77

عنوان: بسته آموزشي كارشناسي ارشد مديريت (بازرگاني ـ دولتي ـ صنعتي ـ تكنولوژي ـ كارآفريني ـ فناوري اطلاعات ـ منابع انساني ـ مديريت نشر (علمي كاربردي): آزمون‌هاي ;...

بسته فراگیر ارشد مدیریت بازرگانی - کتاب همراه پیام نور

http://hamrah-pnu.ir/products/baste-faragir-arashad/baste-modiriat-bazargani/

بسته فراگیر ارشد مدیریت بازرگانی (تمام گرایش ها) ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به صورت پلمب شده ارائه ;...

بسته فراگیر ارشد مدیریت اجرایی | کتاب همراه پیام نور

http://hamrah-pnu.ir/products/baste-faragir-arashad/baste-modiriat-ejrayi/

فروش بسته‌های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد پس از اتمام ثبت نام آزمون ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - آرپین

http://www.arpin.ir/detail.php?vendor=51080764

نتایج جستجو برای جمله بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال). سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال. بیش از 12 سال سوالات ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت اورجینال

http://emyuqm.akpen.ir/

سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال. بیش از 12 سال سوالات ، تست ها و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری سوالات و منابع ;...

خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری,اورجینال,

http://rojgroup.ir/detail.php?post=2323

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری: آزمون‌های ارشد از سال ‎۷۵ تا ‎۹۱ به صورت .... مجموعه نرم افزارهای مهندسی صنایع و مدیریت Management & Industrial ;...

خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)| فروشگاه ...

http://www.armaghan-nkh.ir/post.php?post=2325

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) شماره دیویی: CD‎ ۶۵۸‎ /۰۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎ ۱۳۹۱ عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ;...

فروش سی دی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

http://rahgozar93.10r.ir/post/383

ضمن آرزوی ساعاتی خوش برای هموطنان عزیز.شما به صفحه ویژه فروش سی دی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) وارد شده اید.پکیج فروش سی دی بسته ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - فرشگاه الکترونیک ...

http://www.alizadeh24.com/detail/196748/بسته-آموزشی-کارشناسی-ارشد-مدیریت(اورجینال).cgi

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): ;...

مجموعه سوالات کارشناسی ارشد - خانه

http://downloud.ir/catalog/webresults/18585/

بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به صورت ... 20 سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی .

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - مرکز خرید اینترنتی ...

http://www.arpina.ir/item.php?id=13694

سوالات و پاسخ نامه آزمونهای کارشناسی ارشد کلیه رشته ها(اورجینال) دفترچه سوالات کنکور سراسری ارشد سال ۸۶ ... اورجینال بسته طلایی کتابها و مقالات رشته مدیریت.

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - صفحه اصلی

http://www.imiqazvin.ir/post.php?post=2325

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریتاورجینال شماره دیویی: CD‎ ۶۵۸‎ /۰۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎ ۱۳۹۱ عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ;...

بسته های مکاتبه ای و آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پیام نور رشته ...

http://amoozoffer.ir/bastefanavariettelaatIT

بسته های مکاتبه ای و آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پیام نور رشته مدیریت فناوری ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان ;...

به سایت کارشناسی ارشد خوش آمدید

http://www.karshenasi-arshad.ir/

متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1393. جدیدترین و کاملترین بسته آموزشی ویژه کنکور کارشناسی ارشد برای اولین بار در ایران. تنها بسته اورجينال nlp ;...

جزوات کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت دولتی

http://shop.hamisheonline.com/جزوات-ارشد-فراگیر-مدیریت-دولتی.html

مجموعه جزوات کارشناسی ارشد فراگیر در بسته بندی اورجینال با نشان همیشه آنلاین ارائه ... کاملترین و بروز ترین مجموعه جزوات و منابع کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت ;...

فروشگاه اینترنتی

http://zarinshop.zarringostar.com/

آزمون‌های کارشناسی ارشد مدیریت( از سال 75 تا 92 کاملترین مرجع موجود در بازار. 18,500 تومان, خرید بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) ;...

جزئیات کنکور کارشناسی ارشد آزاد و دولتی سال ۹۴

http://feedkhoon.rozblog.com/post/16619

آموزش خیاطی با خانم سیما عمرانی 21 دی وی دی - اورجینال .... شناسی 90 سال 94 منابع کارشناسی ارشد مدیریت دولتی فراگیر پیامنور سال 94 موسسات مجاز فراگیر ;.

بسته هاي آموزشي آزمون‌های کارشناسی ارشد 92 - بک

http://www.bek.ir/fa/index.php/component/content/article/126-news/111-sample-news-3

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد حقوق(اورجینال) ... بسته آموزشي آمار و کاربرد آن در مدیریت (اورجینال). بازدید: 824 ;...

16 سالانه کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

http://www.aen-co.com/product/188/16-سالانه-کارشناسی-ارشد-مدیریت-آموزشی

بیش از 16 سال سوالات ، تست ها و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ... 1 - بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی شامل جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم ;...

فروش سی دی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - پدال ساز

http://pedalsaz.blogsazan.com/post2044.php

19 جولای 2014 ... به پایگاه آموزشی لوح برتر ایران مارکت خوش آمدید.آنچه برای شما آماده کرده ایم برترین فروش سی دی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) ;...

بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد | سایت خبری پیام نور

http://www.payamenur.ir/بسته-های-آموزشی-فراگیر-کارشناسی-ارشد/

28 مه 2014 ... کلیه کتب این بسته دارای استانداردهای آموزش عالی و با مجوز وزارت ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال ... بدون منبع شدن برخی دروس رشته مهندسی عمران و مدیریت پروژه برای نیسال دوم 94-93 پیام نور.

خرید کالا اینترنتی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

http://www.parscloob.com/74798-بسته-آموزشی-کارشناسی-ارشد-مدیریتاورج�/

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): ;...

خرید پستی 170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت::اورجینال

http://databaan.ir/post.php?post=2498

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد ریاضی (محض ـ کاربردی ـ آموزش ـ مالی): آزمون‌های ارشد از سال 80 تا 92 به. ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال).

بسته فراگیر ارشد مدیریت دولتی (تمام گرایش ها) | کتاب همراه پیام نور

http://porseshyar.com/detail/1749926/article/2

Modir.ir -منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی دوره های . ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به صورت ;...

خرید پستی 170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت::,اورجینال

http://loxabzar.ir/post.php?post=2498

پاورپوینت مدیریت منابع انسانی پاورپوینت ... سوالات و پاسخ نامه آزمونهای کارشناسی ارشد کلیه رشته ها/اورجینال ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت( اورجینال).

رامات - خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

http://ramat.7uw.net/planhelpeducationalbuypostal/خرید-پستی-بسته-آموزشی-کارشناسی-ارشد-مد/

کلمات کلیدی مهم:سایت خرید خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت( اورجینال)– فروش سی دی خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال ) ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)

http://www.suremarket.ir/detail.php?vendors=51080764

عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ـ صنعتی ـ تکنولوژی ـ کارآفرینی ـ فناوری اطلاعات ـ منابع انسانی ـ مدیریت نشر (علمی کاربردی): ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - مدرسان حریف - فور ...

http://mdresdharif.forblog.in/post2.php

3 جولای 2014 ... روش خرید: برای خرید بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال)، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد ;...

کارشناسی ارشد آموزش زبان

http://mahan.ac.ir/showpages/396/کارشناسی-ارشد-آموزش-زبان?page=2

جزوات و بسته های کارشناسی ارشد آموزش زبان بانک تست ... رشته کارشناسی من مهندسی مدیریت اجرایی است ومیخواهم درآزمون ارشد رشته آموزش زبان شرکت کنم.بسته آبی ;...

تست های کمکی برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد (رشته شیمی ) - اورجینال

http://imcbank.5fa.ir/page-629982.html

بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) ... تست های .... 11,000 تومان, خرید آموزش دانش و مهارت های مدرک PMI-ACP روش مدیریت پروژه Agile ارائه شده ... تست های ;...

خرید سی دی اموزش اخذبورس تحصیلی دانشگاه های خارجی رشته ... - فن بیان

http://fanebyan.fcblog.ir/post1900.php

22 آوريل 2015 ... با مرور کردن این مجموعه { خرید سی دی اموزش اخذبورس تحصیلی دانشگاه های خارجی رشته های مدیریت بازرگانی صنعتی دولتی - اورجینال-برترین کالا } شما به ... ویژه رشته مدیریت - مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری.

دانلود رایگان مکمل جزوات کارشناسی ارشد و دکتری - volghan hosseini ...

http://www.webdivar.com/pages/_volghan_hosseini/_دانلود_رایگان_مکمل_جزوات_کارشناسی_ارشد_و_دکتری/nrc_28_102430934

28 ژانويه 2015 ... ... جزوات اورجینال آموزش تحصیلات تکمیلی انتخاب واحد تز دکتری پی اچ دی ... جزوات کارشناسی کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی90 منابع و ;...

مهرداد ان - شامل 18 سال سوالات

http://only17forme.blogfa.com/post/2

شامل 18 سال سوالات ، تست ها و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی ... 1- بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی شامل جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم ;...

اورجینال: خرید پستی سریال ایرانی کارآگاه رشید

http://u3buyinternetstore.mahan-agahi.ir/

روش خرید: برای خرید " سریال ایرانی کارآگاه رشید – اورجینال " ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال).

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی

http://www.netagahi.com/agahi-19859.html

مجموعه جزوات کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی بهمراه منابع ارشد توریسم منتشر شد. Tourism ... سوالات و پاسخ نامه آزمونهای کارشناسی ارشد کلیه رشته ها/اورجینال.

خرید پستی آموزش تصویری درس ریاضی عمومی دو..,,اورجینال| فروشگاه ...

http://guilani.ir/detail.php?post=2609

170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت---اورجینال. مناسب اساتید و دانشجویان رشته ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت-اورجینال-. شماره دیویی: CD‎ ۶۵۸‎ /۰۰۷۶ ;...

نرم افزار آموزشی

http://iesm2013.ir/category.php?id=1

مناسب اساتید و دانشجویان رشته مدیریت کلیه گرایشها لیست بخشی از پاورپوینت ها: پاورپوینت اندازه گیری اثر ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال).

فروش بسته آموزشی کارشناسی ارشد معماری

http://meyeyqi.ramik.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال (نوشت افزار اورجینال ) آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری .

فروش بسته ی کارشناسی ارشد مدرسان شریف ( رشته ی مدیریت اجرایی ...

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-بسته-ی-کارشناسی-ارشد-مدرسان-شریف-رشته-ی-مدیریت-اجرایی.348761/

سلام به بچه های درس خون پی تی :D خوبید ؟ یه بسته ی کارشناسی ارشد مدرسان شریف ( رشته ی مدیریت اجرایی ) دارم . برای امساله . یعنی جدید ترین ;...

منابع کارشناسي ارشد حقوق خصوصي - آیتا بلاگ

http://aytablog.com/page-914610.html

1- بسته نرم افزاري تحصيلات تکميلي شامل جعبه نرم افزار ، سي دي اورجينال ... 3- بخش معرفي منابع کارشناسي ارشد مديريت اجرايي (معرفي آخرين منابع مطالعاتي).

بسته های آموزشی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

http://mode.bottega--veneta.net/بسته-های-آموزشی-کارشناسی-ارشد-حقوق-خصوصی/

بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به صورت پلمب ... بسته فراگیر ارشد مدیریت ورزشی (مدیریت رویدادهای ورزشی).

بسته آموزشی کارشناسی ارشد حقوق(اورجینال) | مقاله | خرید آموزش

http://arzancenter.ir/بسته-آموزشی-کارشناسی-ارشد-حقوق

شماره مجوز: CD‎ ۳۴۰‎ /۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎۱۳۹۱ عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد حقوق:

بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری,اورجینال,

http://fqzanbil.tabliqha.ir/post/2323

نرم افزارهای تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت / اورجینال ... شماره مجوز: CD‎ ۶۵۷‎ /۰۷۶ الف‏‎۴۱۴‎ب‏ ‎۱۳۹۱ عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری: آزمون‌های ارشد ... عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری: آزمون‌های ارشد از سال ‎۷۵ تا ‎۹۱ به صورت ;...

خرید پستی 170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت::/اورجینال

http://deltangagha.ir/post.php?post=2498

مناسب اساتید و دانشجویان رشته مدیریت کلیه گرایشها لیست بخشی از پاورپوینت ها: پاورپوینت اندازه گیری اثر ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت-اورجینال-.

آموزش پیرایش مردانه pdf - آموزش آرایشگری

http://arayeshgar.avazblog.com/post/145

12 مارس 2015 ... آرایشگری فارسی به صورت اورجینال آموزش پیرایش و آرایش مردانه ..... پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - خرید جزوه pdf

نمونه پرپوزال تکمیل شده کارشناسی ارشد مدیریت

http://www.rayanak.com/show.php?s=نمونه+پرپوزال+تکمیل+شده+کارشناسی+ارشد+مدیریت

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) آزمون‌های کارشناسی ارشد مهندسی معدن (اورجینال) ارشد ;...

بسته کمک آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی فراگیر پیام نور

http://185.4.29.73/بسته-کمک-آموزشی-کارشناسی-ارشد-مدیریت-بازرگانی-فراگیر-پیام-نور-PR7459.html?uid=

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کلیه گرایش ها فراگیر پیام نور شامل ... کلیه این محتویات در قالب یک عدد لوح فشرده اورجینال به شما تحویل میگردد.

فروش ویژه پکیج کامل کارشناسی ارشد ماهان رشته ی مدیریت اجرایی+ ...

http://new-photos.ir/متفرقه/فروش-ویژه-پکیج-کامل-کارشناسی-ارشد-ماها/

25 مارس 2015 ... قیمت جلد … سلام من کتابهای منابع ارشد مدیریت اجرایی و جزوهای پارسه رو ۱۰۰هزار تومان می … ... منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و MBA :: کتابهای آموزشی … ..... اورجینال + کتابچه فیزیکی راهنما با قیمتی استثنایی …

منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی . . . tourism

http://muteyrp.xbz.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال (نوشت افزار اورجینال ) آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری .

خرید پستی آموزش تصویری درس ریاضی عمومی دو..,اورجینال,

http://www.mayaweb.ir/detail.php?post=2590

زیگ زیگلار: فارغ التحصیل مدیریت از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می باشد.او یکی از برترین .... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت-اورجینال-. شماره دیویی: CD‎ ;...

محصولات موجود - منابع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

http://mihanrobotic.mihanblog.com/post/33

31 مارس 2015 ... 3- بخش معرفی منابع کارشناسی ارشد مدیریت مالی (معرفی آخرین منابع ... جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم افزار تحصیلات تکمیلی حاوی سوالات و ;...

سوالات کنکور ارشد مدیریت سال های 75 تا 80 سوالات کنکور ... - rapin.ir

http://oeqyyr.rapin.ir/

سوالات کنکور ارشد مدیریت سال های 75 تا 80 سوالات کنکور ارشد. ... صفحه اصلی |. سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال · سوالات و منابع ;...

بسته آموزشی کارشناسی ارشد - هفت گردون

http://www.7gardoon.com/Hotkey/6351/بسته آموزشی کارشناسی ارشد

بسته کامل آموزشی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی سال 86 موسسه جهش بسته کامل ... آزمون های آزمایشی و بسته های آموزشی کارشناسی ارشد سنجش تکمیلی در جهت ;...

کارشناسی ارشد " گرایش های مختلف مدیریت پروژه و ساخت "

http://pyermu.troblog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) ... شماره دیویی: CD‎ 658‎ /0076 الف‏‎ 414‎ب‏ ‎1391 عنوان: بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت (بازرگانی ـ دولتی ;...

خرید پستی آموزش تصویری مقاومت مصالح /اورجینال - تفریحی و ...

http://aqaa.zarinblog.ir/post/412

خرید پستی پانصد مقاله رشته مدیریت با فرمت ورد/اورجینال - خرید پستی سوالات ارشد ... خرید پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - خرید جزوه pdf ;...

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی،پایان نامه کارشناسی ارشد ...

http://www.payannameha.com/

تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت / پایان نامه دکتری مدیریت / پروپوزال ... پایان نامه مدیریت، خدمات آموزشی تهیه پایان نامه و بهره برداری از منابع و مراجع نو و لاتین، ;...

بسته کمک آموزش رشته مدیریت اجرایی و MBA - کارشناسی ارشد

http://www.payamsara.com/10284254.html

30 سپتامبر 2012 ... بسته کمک آموزش رشته مدیریت اجرایی و MBA - کارشناسی ارشد. سنجش تکمیلی. ... آموزش کامل دروس پیش دانشگاهی و کنکور(رشته ریاضی)اورجینال ;...

خالی میره - پیشرفت یا پسرفت درسی

http://mahtamam.blogfa.com/post/3

بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مدیریت ... 3- بخش معرفی منابع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (معرفی آخرین منابع مطالعاتی) ... 1- بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی شامل جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم افزار ;...

آزمون های کارشناسی ارشد مهندسی معدن (اورجینال) - وبلاگ من

http://riqei.mcblog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · نمونه سوالات ... سیستم های اقتصادی اجتماعی – مدیریت سیستم و بهره وری – مهندسی عمران – مجموعه شیمی – مهندسی .

فروش بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی ماهان

http://hamshahree.com/MGID_16/SGID_1040/10195156--فروش-بسته-آموزشی-کارشناسی-ارشد-مدیریت-بازاریابی-ماهان-.html

فروش بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی ماهان , ... یک بسته آموزشی نکته و تست کارشناسی ارشد موسسه ماهان ( بهترین موسسه کنکور مدیریت ) رشته مدیریت بازرگانی - بازاریابی . ... فروش DVD های اورجینال کنکور آسان است و ونوس خودم!

لغات پر تکرار انگلیسی در کارشناسی ارشد مدیریت - دی نت

http://www.dinet.ir/show.php?q=لغات+پر+تکرار+انگلیسی+در+کارشناسی+ارشد+مدیریت

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) آموزش مدیریت مالی و سرمایه گذاری - کارشناسی ارشد سوالات ارشد ;...

170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت::/اورجینال - نمونه سوالات ...

http://link-mahdidownload.ir/post.php?post=2498

مناسب اساتید و دانشجویان رشته مدیریت کلیه گرایشها لیست بخشی از پاورپوینت ها: پاورپوینت اندازه گیری اثر ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد حقوق(اورجینال).

بسته آمادگی کارشناسی ارشد مهندسی نفت 1392

http://meepyem.rablog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی ... بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ارشد ;...

دانلود رایگان نمونه سوالات کارشناسی ارشد حسابداری 93 دانشگاه آزاد ...

http://newsdownload.ir/2015/01/16/دانلود-رایگان-نمونه-سوالات-کارشناسی-ا/

16 ژانويه 2015 ... نمونه سوالات کارشناسی ارشد حسابداری فراگیر, نمونه سوالات آزمون کارشناسی ... سوالات کارشناسی ارشد حسابداری 94 کارشناسی ارشد مدیریت پیام نور گرمسار .... ارشد حسابداری بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری اورجینال نمونه ;...

سی دی آموزش كارشناسي حسابداري و مديريت - فارسي- FASB

http://setmapi.com/market.aspx?p_id=2562

اين مجموعه حاوي دو مجموعه ي جامع و كامل مي باشد: 1- آموزش جامع حسابداري به زبان فارسي در ... ژورنال كابينت و سرويس چوب اورجینال-مجموعه كاملي از طرح هاي كابينت و محصولات چوبي .... سوالات آزمون کارشناسی ارشد - 1321-مهندسی منابع طبیعی- مدیریت مناطق ;...

شاخه دانشگاهی - نیازنت

http://niaznet.ir/category/learning-software/collegiate

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد ... 170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت//اورجینال · 170 پاورپوینت آموزشی برای ;...

بسته فراگیر ارشد | دانشگاه پیام نور

http://www.pnup.ir/tag/بسته-فراگیر-ارشد/

بسته فراگیر ارشد مدیریت بازرگانی (تمام گرایش ها) ... بسته های آموزشی فراگیر کارشناسی ارشد همراه در بسته بندی اورجینال با نشان همراه و به صورت پلمب شده ارائه ;...

تست های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر/اورجینال - Big Store

http://bigstore.wjx.ir/تست-های-کنکور-کارشناسی-ارشد-مهندسی-کام.html

3 آوريل 2015 ... از جزوات این بسته میتوان به عنوان منبع دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی ... با جمع آوری این منابع و ارائه آنها در قالب ” بسته استثنایی کنکور کارشناسی ارشد ” زمینه .... کتاب مبانی مهندسی مالی و مدیریت ریسک/اورجینال :مدیریت و ;...

فروش سی دی های اورجینال ودست دوم وارزان کنکوراسان است و مهندس دربندی

http://iran-tejarat.com/Ads1516/2227740.html

30 آگوست 2014 ... فروش سی دی های اورجینال ودست دوم وارزان کنکوراسان است و مهندس دربندی .... مجموعه جزوات و منابع کارشناسی ارشد فراگیر مدیریت MBA ام بی ای جه.

pdf آموزش پرورش بلدرچین - پاتوق فو

http://www.patoghfu.ir/news/74/pdf+آموزش+پرورش+بلدرچین

مجموعه کامل آموزش پرورش شترمرغآیا میدانید پرورش شترمرغ یک شغل پرسود همراه با ... پستی بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) - خرید جزوه pdf راهنمای .

مرآت سعادت::ارائه دهنده بسته های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری و ...

http://tagdoni.com/ex/bhehd8w5nnm610g.html

كارشناسي ارشد مجموعه مهندسی عمران، فروش آزمون و بسته آموزشي كارشناسي ارشد . ... ارشد مدیریت اجرایی MBA: فروش CD و جزوات کنکور ارشد مدیریت تدریس خصوصی و ... بسته ... فروش تعدادی از محصولات کنکور آسان است اورجینال محصول امسال که مهر ماه .

خرید و فروش کتابهای دست دوم - مدرسان شریف

http://mashhadbook.blogfa.com/cat-23.aspx

کلیه و بهترین منابع اصلی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و MBA در حد نو و ... زمان براى ديدن سي دي هاي اموزشي هست براى جمع بندى من همه رو به صورت اورجينال دارم

‫بسته آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت دولتی - فروشگاه آنلاین‬ ...

http://www.yektaketab.ir/product/pack/23/مدیریت-دولتی/

21 ا کتبر 2014 ... خرید اینترنتی بسته آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت دولتی - فروشگاه آنلاین یکتاکتاب.

پکیج طلایی سوالات ارشد مدیریت بحران با پاسخنامه

http://www.niazpardaz.com/پکیج-طلایی-سوالات-ارشد-@514252

آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 91 دفترچه ... دوران باردارای مادران / اورجینال بسته طلایی حاملگی و مراقبت نوزاد و کودک شامل آموزش های ;...

اورجینال: خرید پستی سریال ایرانی او یک فرشته بود

http://lxiblogtrendmicro.banke-agahi.ir/

روش خرید: برای خرید " سریال ایرانی او یک فرشته بود – اورجینال " ، پس از ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) ... دانش مدیریت پروژه : مروری بر فرایند مدیریت پروژه برنامه ریزی،کنترل و مدیریت پروژه ها،فضای کاری، آرایش چیست ؟

بسته آموزشی مدیریت - آموزش پرورش کبک / اورجینال - فیلم های مرغ ...

http://www.eforosh.com/search/3255804/page/3

کبک / اورجینال فیلم آموزشی ، راهنمای کامل آموزشی پرورش کبک آشنائی با کبک تجهیزات ... دروس تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت وابزار دقیق و انتقال وفراوری .

راهنمایی برا انتخاب یه موضوع خوب برا پایان نامه کارشناسی ارشد نرم افزار

http://ooyiyq.roblog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد ... آموزش مدیریت مالی و سرمایه گذاری - کارشناسی ارشد · آموزش مدیریت مالی و سرمایه ;...

بسته آموزشی مدیریت و مهندسی خلاقیت بازاریابی خلاق فروش خلاق ...

http://www.tejarateno.com/1389-08-26/12306513/بسته-آموزشی-مدیریت-و-مهندسی-خلاقیت

بسته آموزشی مهندسی خلاقیت و مدیریت خلاقیتبرای تهیه با شماره تما. ... بسته کامل آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی سنجش و دانش چاپ سال 90و کاملا نو و دست ... بسته آموزشی و کتاب اورجینال تست زنی مهندسی معکوسنام محصول: بسته آموزشی و ;...

سوالات کارشناسی دادگستری رشته کشاورزی باجواب

http://eoiriy.diblog.ir/

سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال · سوالات و منابع آزمون های ... سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور رشته حسابداری و مدیریت:اورجینال.

دانلود سوالات کارشناسی ارشد عمران سراسری و آزاد

http://emrrmii.viso.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ارشد .... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی ;...

دانلود سوالات کارشناسی ارشد

http://pyimeo.wiblog.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ارشد ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی ;...

[ اخبار ، سوالات ، کلید و پاسخ تشریحی کنکور کارشناسی ارشد 93 ...

http://ptuoqq.nixblog.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) · بسته آموزشی ;...

فروشگاه محصولات دانشگاهی آذر

http://www.ostadzanis1.shoperzfa.com/

آزمون ساز پیشرفته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته روانشناسی ... نور رشته روانشناسی( اورجینال) ویژه مرور نهائی و آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد دوره های ... بسته آموزش تصویری برنامه سازی پیشرفته شامل فیلم، نمونه سوال،‌حل تمرین، آزمون ... پیام نور رشته مدیریت اجرائی اولین و کاملترین آزمون ساز پیشرفته کارشناسی ارشد ;...

تاثیر نمره پایان نامه کارشناسی ارشد

http://etmuuop.difa.ir/

آموزش مدیریت مالی و سرمایه گذاری - کارشناسی ارشد · آموزش مدیریت مالی و سرمایه ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد ;...

دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری 93 + کلید

http://pyymyu.erq.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته ... سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال · سوالات و ;...

خرید اینترنتی مجموعه منابع و جزوات کارشناسی ارشدمدیریت صنعتی ...

http://downloadshopping.blog.ir/1393/08/29/خرید-اینترنتی-مجموعه-منابع-و-جزوات-کارشناسی-ارشدمدیریت-صنعتی

20 نوامبر 2014 ... خرید اینترنتی ادکلن givenchyجیوانچی آبی100 میل اورجینال ... امروزه تعدد منابع کارشناسی ارشد باعث سردرگمی دانشجویان کارشناسی ارشد گردیده ;...

دانلود پایان نامه های کارشناسی ارشد مهندسی نفت

http://mqmrorm.miblog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد حسابداری(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد .... آموزش مدیریت مالی و سرمایه گذاری - کارشناسی ارشد · آموزش مدیریت مالی و سرمایه ;...

دانلود نمونه سوالات کنکور کارشناسی ارشد ایمنی صنعتی 1390

http://puqetp.hablog.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ارشد ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی ;...

خرید پستی بسته طلایی کتابها و مقالات رشته مدیریت...اورجینال

http://jetkharid7po.24hamshahri.ir/

بیش از ۱۷۰ پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت – ... در خارج ویژه رشته حسابداری - مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری شامل 4 سی دی و یک کتاب + ;...

بهترین گرایش کارشناسی ارشد کشاورزی

http://myqetqr.bizweb.ir/

آموزش مدیریت مالی و سرمایه گذاری - کارشناسی ارشد · آموزش مدیریت مالی و سرمایه ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد ;...

پذیردانشجو کارشناسی ارشد مجازی

http://mouipr.bzblog.ir/

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) ... Net ) اخبار آزمون کارشناسی ارشد مجازی 93-94 : سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مربوط به ثبت‌نام آزمون متمرکز ;...

جديدترين منابع کارشناسي ارشد رشته جغرافيا و برنامه ريزي شهري ...

http://watersavingabfaesfahan.ir/get/جديدترين-منابع-کارشناسي-ارشد-رشته-جغر/

نمونه سوالات جزوات دکتری دکترا ...۳۲۰ بسته آموزشی کارشناسی ارشد دانشگاه ... رشته برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست, کارشناسی ارشد گروه علوم پایه, رشته .... 1- بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی شامل جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم ;...

سوالات و منابع آزمون های کنکور کارشناسی ارشد جوشکاری - اورجینال

http://javaneleczaj.100gam.ir/

3- بخش معرفی منابع کارشناسی ارشد جوشکاری (معرفی آخرین منابع مطالعاتی) 4- بخش معرفی .... 170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت/اورجینال. مناسب اساتید و ;...

درخواست سوالات کارشناسی ارشد ساخت و تولید

http://prmoie.joyblog.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال. بسته کامل سوالات ارشد ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی ;...

محصولات دسته نرم افزار آموزشی و زير دسته دانشگاهی - شرکت حس نت

http://www.hesnet.ir/category.php?id=1

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال). قيمت : 18,500 تومان. بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال) · بسته آموزشی کارشناسی ارشد حقوق(اورجینال).

خرید پستی آموزش تصویری درس ریاضی عمومی دو...,اورجینال - blue-elf

http://blue-elf.ir/detail.php?post=2601

170 پاورپوینت آموزشی برای رشته مدیریت::/اورجینال. قیمت : 16,000 ... خریدنرم افزارهای مهندسی صنایع و مدیریت ... بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت(اورجینال).

فروش پستي سوالات و پاسخ نامه آزمونهاي کارشناسي ارشد کليه رشته ها ...

http://xn--wgbg1b3a.fun21.ir/فروش-پستي-سوالات-و-پاسخ-نامه-آزمونهاي-ک.html

فروش پستي سوالات و پاسخ نامه آزمونهاي کارشناسي ارشد کليه رشته ها/اورجينال ... منابع کامل کنکور کارشناسي ارشد رشته هاي : مجموعه زبان و ادبيات فارسي – مجموعه علوم ... پژوهش‌ علوم‌ اجتماعي‌ – مجموعه‌ مديريت‌ – برنامه ‌ريزي، مديريت و آموزش محيط زيست ;...

توپ

http://0286659.blogfa.com/

این بسته آموزشی به عنوان منبع و مرجعی مناسب جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد ... 1- بسته نرم افزاری تحصیلات تکمیلی شامل جعبه نرم افزار ، سی دی اورجینال نرم .... 3- بخش معرفی منابع کارشناسی ارشد مدیریت MBA (معرفی آخرین منابع مطالعاتی).

منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری 93 مهندسی عمران نقشه برداری 1263

http://meeiepq.niblog.ir/

بسته کامل سوالات ارشد مدیریت در سوانح طبیعی با پاسخنامه +هدیه اورجینال (نوشت افزار اورجینال ) آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری .

سعید بازدید : 147 یکشنبه 20 ارديبهشت 1394 زمان : 9:21 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2988
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 63
 • آی پی دیروز : 100
 • بازدید امروز : 471
 • باردید دیروز : 1,268
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 1,739
 • بازدید ماه : 22,609
 • بازدید سال : 22,609
 • بازدید کلی : 546,299
 • کدهای اختصاصی
  کسب درآمد از پاپ آپ هرمز دانلود هرمز موزیک قفس دانلود